У Вінниці відбулася науково-практична конференція: Право на життя з моменту зачаття. |
П'ятниця, 12 березня 2010, 15:52 |
В президії були присутні архієпископ Вінницький і Могилів-Подільський Симеон, Голова Синодального відділу Місія «Церква та медицина» протоієрей Геннадій Батенко, заступник начальника управління охорони здоров’я і курортів ОДА Н.В. Довгополюк, головний акушер-гінеколог управління охорони здоров’я і курортів ОДА Кулик О.О., заступник головного лікаря з медичної частини обласної клінічної лікарні Стойко В.В. З привітальним словом виступив архієпископ Вінницький і Могилів-Подільський Симеон, який благословив усіх учасників конференції і зазначив важливість проведення такої конференції саме в колі лікарів акушерів-гінекологів, тому що їм приходиться у повсякденній практиці зустічатися з вирішенням питань переривання вагітності. Архієпископ Симеон зазначив, що ми маємо важке набуття радянського минулого, коли люди не усвідомлювали важкість гріха аборту. А він лягає важким тягарем не тільки на того кому роблять, але на того, хто робить це дійство. Сьогодні, хоч кожна людина і має можливість відвідувати храм Божий, але статистика абортів залишається жахливою. В засобах масової інформації активно пропагується насилля, розпуста, збочення, насаджується культ так званих «вільних відношень», у школах викладається валеологія, активно впроваджуються програми планування сім’ї, у яких підліткам розповідають про засоби контрацепції. І цілком закономірно, що кількість дошлюбних відносин серед молоді збільшується і збільшується кількість абортів. Щоб запобігти такому жахливому стану справ нам необхідно культивувати у суспільстві поняття про цнотливість, стриманість, дівство, піднімати авторитет сім’ї. |