top
 
 
 
Митрополит Філарет взяв участь у Всеукраїнському форумі "Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді"
Понеділок, 08 лютого 2021, 23:24

2021 02 08 forum ua30 1

8 лютого 2021 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, голова Синодального відділу УПЦ з питань охорони здоров'я та пастирської опіки медичних закладів митрополит Львівський і Галицький Філарет та представник УПЦ при громадській раді з питань взаємодії з ВРЦІРО і МОЗ протоієрей Олексій Годун взяли участь у Всеукраїнському форумі "Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді".

Форум проходить з 8 по 10 лютого за участі Презедента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби, Міністра охорони здоров’я Максима Степанова та інших представників Уряду. Через Zoom включення до учасників Форуму звернулися Тедрос Адханом Геьресус, Генеральний директор ВООЗ та Урсула фон дер Ляєн, Президентка Європейської комісії.

Під час Форуму представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій взяли участь у дискусійній панелі на тему: Зусилля релігійної спільноти України в протидії коронавірусу. Від Української Православної Церкви у дискусії прийняв участь протоієрей Олексій Годун.

«Занепокоєння серед віруючих дуже часто виникає через недостатню інформованість про сам процес вакцинації… По відношенню до лікування і до всіх тих заходів, які людина приймає, вони мають бути виваженими у консультації із спеціалістами», - зазначив отець Олексій.

2021 02 08 forum ua30 2

Під час відкриття Форуму митрополит Філарет передав Привітання Предстоятеля Української Православної Церкви до організаторів та учасників Форуму.

У своєму зверненні Блаженніший Митрополит Онуфрій відзначив надзвичайну актуальність Форуму, адже "загрози, створені всесвітньою пандемією, в першу чергу стосуються людського життя і здоров'я. Турбота про людське здоров'я - душевне, а разом з тим і тілесне - була, є і буде одним із головних пріоритетів Церкви".

Також у ці дні, під час роботи Форуму представлені наступні сесії: Україна проти вірусу; Міжнародний контекст боротьби з пандемією; Вакцинація як квиток до нормального життя країни; План дій Уряду з приборкання пандемії у 2021 році; Інновації в умовах пандемії; Пандемія: дезінформація та мізінформація; та інші.

2021 02 08 forum ua30 3