Протоієрей Олексій Годун взяв участь у віртуальній міжконфесійній конференції щодо ВІЛ |
Четвер, 24 вересня 2020, 22:27 |
Метою даної конференції було надання учасникам простір для обміну, зміцнення потенціалу та адвокацїї серед людей віри, що залучені до теми ВІЛ і СНІД. З благословення Голови синодального відділу Української Православної Церкви з питань охорони здоров’я та пастирської опіки медичних закладів митрополита Львівського і Галицького Філарета, в даному заході прийняв участь клірик Київської єпархії протоієрей Олексій Годун. По результатам роботи даного вебінару було прийнято рішення про спільні дії на наступні 10 років: 1. Збільшення доступу до ВІЛ Зобов'язання щодо дій, профілактики, лікування, догляду та підтримки; 2. Забезпечувати права людини і гідність всіх людей; 3. Вирішити проблему стигми і дискримінації по відношенню до ВІЛ- інфікованих людей; 4. Наводити мости співпраці між різними конфесіями, а також між віруючими і невіруючими діячами.
|