Протоієрей Валерій Коваль взяв участь у конференції: «Лікування опіоїдної залежності препаратами замісної підтримувальної терапії» |
Середа, 09 вересня 2020, 18:51 |
В заході прийняв участь заступник голови Синодального відділу Української Православної Церкви з питань охорони здоров'я та пастирської опіки медичних закладів протоієрей Валерій Коваль. В ході заходу була розглянута наступна проблематика: Під час роботи конференції виступили люди з залежністю, котрі поділилися досвідом лікування.
|