Митрополит Філарет прийняв участь у засіданні Поважної ради "Ордену Святого Пантелеймона" |
Неділя, 23 серпня 2020, 16:42 |
Засідання відбулося в форматі відеоконференції. В зустрічі прийняли участь члени Поважної ради, представники всіх конфесій. Під час засідання головуючий, В.М. Князевич ознайомив присутніх про хід конкурсного відбору на 2020-2021 роки на присудження відзнак та про визначення механізмів проведення конкурсу відбору, враховуючи загальнодержавні карантинні заходи у зв’язку з пандемією COVID-19.
|