Митрополит Філарет прийняв участь у засіданні Поважної ради "Ордену Святого Пантелеймона" |
Вівторок, 28 квітня 2020, 20:11 |
Засідання відбулося в форматі відеоконференції. В зустрічі прийняли участь члени Поважної ради, представники всіх конфесій. Під час засідання головуючий, В.М. Князевич ознайомив присутніх про хід конкурсного відбору на 2019-2020 роки на присудження відзнак та про визначення механізмів проведення конкурсу відбору, враховуючи загальнодержавні карантинні заходи у зв’язку з пандемією COVID-19. |