Паломницька поїздка онкохворих дітей в старовинний чоловічий монастир Різдва Пресвятої Богородиці під Києвом |
Субота, 09 листопада 2019, 20:59 |
Діти проходять лікування в Київському міському онкологічному центрі, вул. Верховинна 69. Разом з батьками та рідними, дітки , молитовно вклонилися та попросили духовної підтримки та зцілення на водосвятному молебні перед чудотворним образом Богородиці "Всецариця Пантанаса "! Також побували на екскурсії в печерах, познайомилися з історією монастиря та виникнення печер,побачили як жили ченці в історичному минулому та помолилися в печерному храмі преп.Феодосія Печерського! Вражені красою монастиря , навколишньою природою , сповнені життєвих сил та наснаги повернулися додому! Наші паломники висловлюють щиру подяку генеральному директору охоронної компанії СТЕЛС1 Павліву Вячеславу Миколайовичу та його співпрацівникам за надану допомогу у проведенні і підтримці благодійної православної акції. |