Протоієрей Валерій Коваль взяв участь у черговому засіданні Поважної ради "Ордену Святого Пантелеймона" |
П'ятниця, 01 листопада 2019, 15:31 |
В засіданні прийняв участь заступник голови Синодального відділу Української Православної Церкви з питань охорони здоров'я та пастирської опіки медичних закладів протоієрей Валерій Коваль. В ході засідання було підведено підсумкі конкурсного відбору 2019 рр. нагородження Відзнаками за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона».
|