Протоієрей Валерій Коваль взяв участь у черговому засіданні Поважної ради Відзнаки за професіоналізм та милосердя "Орден Святого Пантелеймона" |
Понеділок, 30 вересня 2019, 17:25 |
В засіданні прийняв участь заступник голови Синодального відділу Української Православної Церкви з питань охорони здоров'я та пастирської опіки медичних закладів протоієрей Валерій Коваль. В ході засідання були підведено підсумкі конкурсного відбору 2018-2019 рр. нагородження Відзнаками за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона». |