top
 
 
 
Волонтери завітали до дітей з Київської дитячої туберкульозної клініки у Пущі Водиці
П'ятниця, 15 липня 2016, 17:37

2016 07 15 volonteri smЗ благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, під керівництвом єпископа Філарета Львівського та Галицького, голови Синодального відділу з питань охорони здоров'я та пастирської опіки медичних закладів благодійний проект «Подаруй любов» під егідою Дитячого центру, створеного для тяжкохворих та невиліковно хворих  дітей при Паломницькій  службі  "Святині Православ’я" храма свв. Косми і Даміана Римських відвідав своїх улюблених підопічних з Київської дитячої туберкульозної клініки у Пущі Водиці.

За традицією волонтери передали діткам печиво та фрукти, а також дитячі набори для творчості, розмальовки, кольорові олівці та розвиваючі ігри. На склад були передані необхідні продукти харчування (мука, цукор, рис, рослинне масло), а також необхідні промислові товари (пральний порошок, туалетний папір, засоби для миття посуду, засоби для прибирання та памперси для малюків).

Але найголовніше, що вдалося зробити волонтерам під час відвідань, це поспілкуватися з малечою, яка дуже зраділа знайомим обличчям. Після того, як були роздані всі подарунки, волонтери та діти вирушили на прогулянку повітрям. Обступивши дорослих, кожен малюк хотів, щоб його обняли, поцілували, просто звернули на нього увагу та взяли на руки. За словами волонтерів, головне, що недостає цим дітлахам, це любов, тепло та спілкування.

Волонтери також передали подарунки у відділення, де знаходяться дітки з відкритою формою туберкульозу.

Всі бажаючі надати посильну фінансову допомогу Центру, можуть звертатися до протоієрея Євгенія Мільошкіна (050) 595-52-66, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (карта Приватбанк для перерахувань № 4 149 4377 3448 6317), або до черниці Ніки (097-397-39-65, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Прес-центр Дитячого паломницького центру

2016 07 15 volonteri full