Волонтери відвідали дитячий будинок сімейного типу у с. Кочерів Київської області |
Понеділок, 27 червня 2016, 10:35 |
Дитячий будинок - це прекрасна і дружна сім'я Калініченко, яка взяла на виховання дев’ятьох дітей. У родині все звикли робити самотужки, а тому соромляться просити про допомогу. Але у родині звикли й допомагати іншим дітям та підліткам з неблагополучних сімей. Єдине, про що попросила мама, це одяг та взуття для своїх дітей та дітей, яким вони допомагають. Зібрав все необхідне по списку, а саме новий одяг, та одяг який був у вжитку, а також взуття, волонтери завітали у село Кочерів. Кожен малюк отримав свій особистий пакет з необхідними саме йому одягом та взуттям. Також були передані іграшки та звичайно ж солодощі для всієї родини. І дорослі і діти були задоволені і щасливі, що їм привезли такі необхідні речі! Всі бажаючі надати посильну фінансову допомогу Центру, можуть звертатися до протоієрея Євгенія Мільошкіна (050) 595-52-66, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (карта Приватбанк для перерахувань № 4 149 4377 3448 6317), або до черниці Ніки (097-397-39-65, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ). Прес-центр Дитячого паломницького центру |