top
 
 
 
Волонтери та благодійники УПЦ передали НДСЛ «ОХМАТДЕТ» препарати вартістю 40 тисяч гривень
П'ятниця, 09 жовтня 2015, 12:50

2015 10 09 ohmatdet sm9 жовтня зусиллями віруючих УПЦ Українському дитячому центру клінічної токсикології інтенсивної та еферентної терапії Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДЕТ» були передані 111 каністр з кислотним концентратом для гемодіалізу вартістю 40000 грн.

Допомогти медичному закладу, який через нестачу даного концентрату та неможливість його державної закупівлі міг зупинити лікування дітей, вирішили співробітниці Дитячого паломницького центру, що при столичному храмі на честь мучеників і безсеребреників Косьми і Даміана Римських: насельниця Спасо-Преображенського жіночого монастиря Київської єпархії інокиня Ніна (яка є співробітником нашого відділу) та Світлана Василівна Солодка.

Волонтери разом провели велику роботу з залучення коштів для вирішення проблеми. Допомогти хворим дітям, для лікування яких в «ОХМАТДЕТі» залишалося необхідного концентрату лише на кілька днів, відгукнувся засновник «Міжнародного благодійного фонду Архангела Михаїла» В.М. Палів. Завдяки наданим коштам вдалося закупити 111 каністр з кислотним концентратом для гемодіалізу, чого маленьким пацієнтам вистачить для лікування ще протягом 2-х місяців.

Центр токсикології щорічно приймає близько 500 пацієнтів дитячого віку. Наразі там знаходиться 25 дітей з хронічною нирковою недостатністю. Через складність процедури діти постійно повинні жити у відділенні, маючи можливість побувати вдома лише кілька разів на рік. Зупинення ж проведення гемодіалізу, чи навіть його відстрочка на кілька днів може привести до смерті хворого.

За матеріалами прес-центру Дитячого паломницького центру

2015 10 09 ohmatdet