top
 
 
 
КИЇВ. Голова Синодального відділу з питань охорони здоров'я та пастирської опіки освятив новий корпус Центру дитячої кардіології та кардіохірургії
Середа, 06 квітня 2011, 14:58

DSC_08586 квітня, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, голова Синодального відділу з питань охорони здоров'я та пастирської опіки єпископ Дрогобицький Філарет освятив 2-ий корпус Науково-практичного медичного Центру дитячої кардіології та кардіохірургії (вул. Мильникова, 24).

На заході були присутні: міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець, керівництво та співробітники медичного закладу.

Після освячення владика Філарет зачитав присутнім вітальну адресу Предстоятеля Української Православної Церкви. Від себе особисто Преосвященніший владика побажав персоналу клініки Божої допомоги у нелегкій та важливій справі лікування людей, відзначивши, що медики роблять спільну справу із священнослужителями, оскільки одні лікують тіло, а інші – душу.

Насамкінець, єпископ Філарет окропив святою водою реанімаційну, операційну та палати корпусу.

Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України - єдиний в Україні заклад, де дітей з вродженим пороком серця оперують в перші дні життя. Високопрофесійний, досвідчений і відданий своїй справі персонал і найсучасніша апаратура Центру дозволяє проводити високоточну діагностику і хірургічну корекцію всіх вроджених вад серця. А завдяки державній підтримці всі операції для українських дітей проводяться безкоштовно. У новому корпусі мають можливість проходити лікування й дорослі пацієнти.

DSC_0903_4