top
 
 
 
червня 2022

Митрополит Філарет прийняв участь у засіданні Поважної ради Відзнаки за професіоналізм і милосердя «Орден Святого Пантелеймона»

2022 06 30 Orden mitr Filaret30 червня 2022 року голова Синодального відділу Української Православної Церкви з питань охорони здоров'я та пастирської опіки медичних закладів високопреосвященніший Філарет, митрополит Львівський і Галицький, взяв участь у засіданні Поважної Ради «Орден Святого Пантелеймона».

  Read More...


У Софійському соборі з нагоди Дня медичного працівника протоієрей Олексій Годун взяв участь у мистецькій події «Музична молитва за українських медиків»

2022 06 19 Sofia mediki sm19 червня 2022 року, з нагоди Дня медичного працівника в Києві у Софійському соборі відбулася духовна мистецька подія «Музична молитва за українських медиків». За благословенням Предстоятеля УПЦ участь в цьому заході взяв представник УПЦ в Громадській раді МОЗ з питань співпраці з ВРЦіРО протоієрей Олексій Годун.

  Read More...


Привітання митрополита Львівського і Галицького Філарета Голови Синодального відділу УПЦ з питань охорони здоров’я і пастирської опіки медичних закладів до Дня медичного працівника України

2022 06 19 Denj Medika MFСвята Церква завжди гідно вшановувала труд лікарів. В книзі Сираха дається настанова від Господа: «Шануй лікаря честю заради потреби у ньому, бо Господь створив його, і від Вишнього — зцілення, і від царя одержує він дар (Сир. 38, 1-2)». А самі лікарі, взявши на озброєння дослідження природничої та медичної науки, з Божою допомогою ставали на захист найвищого дару людині від її Творця – її життя.

  Read More...


Привітання Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія з нагоди Дня медичного працівника України

2022 06 19 Denj Medika BMOЗ глибокою шаною та вдячністю звертаюся до вас в день професійного свята – Дня медичного працівника, яке відзначається у нашій державі щорічно у третю неділю червня.

  Read More...


Куди подівся Covid-19?

2022 06 09 WhereCovid19І справді. До війни тільки й чутно було про жахливу пандемію коронавірусу. Але разом із тим дехто називав його фейковірусом і нині риторично запитує: де ж, мовляв, той ваш COVID-19, якщо почалася війна і про захворюваність уже ніхто навіть не згадує.

  Read More...


На черговому засіданні Поважної ради Митрополит Львівський і Галицький Філарет проінформував членів про прийняті рішення Собору УПЦ

orden sv Panteleimona3 червня 2022 року голова Синодального відділу Української Православної Церкви з питань охорони здоров'я та пастирської опіки медичних закладів високопреосвященніший Філарет, митрополит Львівський і Галицький, взяв участь у засіданні Поважної Ради «Орден Святого Пантелеймона».

  Read More...