top
 
 
 
листопада 2020

Голова Синодального відділу Митрополит Філарет прийняв участь у початковому засіданні Поважної ради "Ордену Святого Пантелеймона"

2020 11 30 orden Panteleimona sm

30 листопада 2020 року, митрополит Філарет прийняв участь у засідання Прважноі ради Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден святого Пантелеймона».

Засідання відбулося в форматі відеоконференції.

  Read More...


Митрополит Філарет взяв участь в online-семінарі з медичної допомоги

2020 11 20 Seminar kovid20 листопада 2020 року, голова Синодального відділу УПЦ з питань охорони здоров'я та пастирської опіки, митрополит Львівський і Галицький Філарет на запрошення Всеукраїнського благодійного фонду «Соборність» взяв участь у семінарі на тему «Отримання медичної допомоги в період пандемії. Що потрібно знати пацієнту».

  Read More...


Митрополита Філарета запрошено до участі у Поважній Раді Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона»

orden sv Panteleimona19 листопада 2020 р. Голова Поважної Ради Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» Князевич В. М. засвідчив свою повагу та велику вдячність Митрополиту Львівському Філарету за багаторічну співпрацю, як члена Поважної Ради, за вагому лепту у розвиток та становлення  громадської нагороди Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона», що присуджується найкращим медикам України.

  Read More...


Звернення митрополита Філарета щодо поширення коронавірусу

GerbМинуло майже дев’ять місяців, відколи ми живемо в умовах карантину через пандемію COVID-19. За цей час в країні захворіло більш ніж 500 000 осіб, померло більше 9000. Зараз ми переживаємо другу хвилю пандемії, про яку заздалегідь попереджували нас епідеміологи.

  Read More...