top
 
 
 
червня 2016

Волонтери відвідали дитячий будинок сімейного типу у с. Кочерів Київської області

2016 06 27 Volonteri smЗ благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, під керівництвом єпископа Філарета Львівського та Галицького, голови Синодального відділу з питань охорони здоров'я та пастирської опіки медичних закладів, благодійний проект «Подаруй любов дітям» під егідою Дитячого центру, створеного для тяжкохворих та невиліковно хворих  дітей при Паломницькій  службі "Святині Православ’я" храма свв. Косми і Даміана Римських відвідав дитячий будинок сімейного типу у с. Кочерів Київської області.

  Read More...


У Харкові відбулася науково-практична конференція на тему «Паліативна допомога в Україні: морально-етичні, психологічні та духовні аспекти»

2016 06 22 Konferentsia Harkov sm14-15 червня в місті Харків відбулася науково-практична конференція на тему «Паліативна допомога в Україні: морально-етичні, психологічні та духовні аспекти»

Головною метою заходу став обмін досвідом у сфері роботи з супроводу паліативних пацієнтів та покращення рівня хоспісної допомоги.

Подія зібрала лікарів, науковців, священнослужителів різних віросповідань, урядовців з усієї України, а також міжнародних фахівців.

  Read More...


Православний центр для тяжкохворих та невиліковно хворих дітей більше місяця надає паліативну допомогу маленькій Варі

2016 06 14 pom Varvari smДитячий центр, створений для тяжко та невиліковно хворих дітей при храмісвятих безсрібників Косми і Даміана Римських, що у Національному інституті раку (м. Київ), створений з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, під керівництвом єпископа Філарета Львівського та Галицького, голови Синодального відділу з питань охорони здоров'я та пастирської опіки медичних закладів вже більше місяця опікується семимісячною Варварою, яка з моменту народження постійно перебуває у лікарні.

  Read More...


До дня захисту дітей в НДСЛ "Охматдит" відбувся святковий концерт "Від серця до серця"

2016 06 02 Denj zachitidetej ohmatdet sm2 червня 2016 року в НДСЛ "Охматдит" відбувся святковий концерт "Від серця до серця", організований ЦБ ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва, та храмом Почаївської ікони Божої Матері при лікарні ОХМАТДИТ, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

  Read More...


До Дня захисту дітей волонтери влаштували справжнє свято малечі з Туберкульозної клініки

2016 06 01 Denj zachiti detej sm1 червня волонтери благодійного проекту «Подаруй любов дітям», що діє під егідою Дитячого центру, створеного для тяжкохворих та невиліковно хворих дітей при Паломницькій службі «Святині Православ’я» храма свв. Косми і Даміана Римських, завітали до малечі з Київської туберкульозної клініці у Пущі Водиці.

  Read More...