top
 
 
 
березня 2020

Симптоми коронавірусу

2020 03 31 koronavirusКоронавірусна інфекція COVID-19 - це інфекційне захворювання, викликане новим коронавірусом, який раніше у людей не виявлявся.

  Read More...


Синодальний гуманітарний відділ УПЦ оголошує про збір допомоги медикам

2020 03 26 help medicalСинодальний відділ УПЦ з соціально-гуманітарних питань оголошує про збір коштів та медикаментів, щоб допомогти медпрацівникам та медичним установам в умовах поширення коронавірусної інфекції.

  Read More...


Великий відео коментар. Все про короновірус із дияконом Ростиславом Валіхновським

2020 03 26 diak Rotislav ValihnovskijВеликий коментар заслуженого лікаря України диякона Української Православної Церкви Ростислава Валіхновського про виклик сьогодення - COVID-2019

  Read More...


Молитва о врачах

2020 03 25 molitva o vrachahВ храмах за каждой Божественной литургией будут сугубо молиться о врачах, противостоящих эпидемии коронавирусной инфекции и спасающих жизни людей. Духовенству и прихожанам также благословляется добавить эту молитву к своему утреннему и вечернему молитвенному правилу.

  Read More...


Митрополит Митрофан: Как вести себя во время эпидемии христианину

2020 03 25 mitr MitrofanВ Неделю 3-ю Великого поста, Крестопоклонную, и день памяти сорока святых мучеников Севастийских митрополит Горловский и Славянский Митрофан совершил литургию в Богоявленском кафедральном соборе Горловки. После евангельского чтения он обратился к собравшимся с архипастырским словом.

  Read More...


Відеозвернення митрополита Львівського і Галицького Філарета щодо загрози пандемії коронавірусу COVID-19 в Україні

GerbМитрополит Львівський і Галицький Філарет Голова Синодального відділу УПЦ з питань охорони здоров’я і пастирської опіки медичних закладів звернувся до українців щодо загрози пандемії коронавірусу COVID-19 в Україні 17 березня 2020 року.

  Read More...


Звернення митрополита Філарета щодо загрози пандемії коронавірусу COVID-19 в Україні. 17 березня 2020 р.

GerbДорогі браття і сестри, шановні українці! Багатьох народів і країн світу торкнулась серйозна хвороба – коронавірус COVID-19. За даними Міністерства охорони здоров’я України, станом на 17 березня 2020 року, в світі зафіксовано близько 170 000 випадків захворювання, в Україні – 7 випадків.

  Read More...


Архіпастирське звернення митрополита Філарета щодо загрози пандемії коронавірусу COVID-19 в Україні

GerbСтупивши на шлях Великого посту та прямуючи ним до світлого Христового Воскресіння, ми з вами, в міру своїх можливостей, вдаємося до певних духовних подвигів: прощення, постування, молитви і добрих справ. Але цьогорічний піст відмічений ще одним викликом нам, як християнам, – загрозою розповсюдження в Україні, і, зокрема, в нашій єпархії, коронавірусної інфекції, яка вже забрала тисячі життів по всьому світу.

  Read More...


Молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази

molitva ot bolezniПід час народних лих і скорбот, Церква з особливим почуттям закликає нас до загальної молитви, покаяння і посту. Великий піст - це сприятливий час для особливих роздумів, стриманості і молитви.

  Read More...


Коментар митрополита Філарета у зв'язку з поширенням Коронавірусу COVID-19

GerbВсесвітня організація охорони здоров'я оголосила пандемію у  зв'язку з поширенням Коронавірусу С-19. Церква стурбована тим, що відбувається в світі і робить все можливе, щоб стримати напругу в суспільстві. Багато інформації ми отримуємо з інтернету. Часто відбувається так, що ця інформація може провокувати до поширення паніки в суспільстві. Нам не слід панікувати. Паніка - це загроза, яка не дає можливості людині адекватно сприймати інформацію про те, що відбувається.

  Read More...


Сторінка 1 з 2
ПочатокПопередня12НаступнаКінець