top
 
 
 


Представники Синодальних відділів УПЦ обговорили питання сучасного стану та перспективи розвитку християнської біоетики
П'ятниця, 26 березня 2010, 16:07

26 березня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира у конференц-залі 70-А корпусу Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулася робоча зустріч на тему «Проблеми християнської біоетики» під головуванням єпископа Макарівського Іларія, Голови Синодального відділу релігійної освіти і катехізації, вікарія Київської Митрополії.

 
24 березня відбувся круглий стіл на тему: “Проблеми алкоголізму в Україні”
Середа, 24 березня 2010, 15:01

24 березня 2010 року о 15.00 пройшов «круглий стіл» на тему: «Проблеми алкоголізму в Україні»в галереї «Соборна» (на місті будівництва Кафедрального Собору). Організатором круглого столу виступив Синодальний відділ Української Православної Церкви Місія «Церква і Медицина» та Реабілітаційний Центр для алкозалежних при Соціальній службі для сім’ї та молоді Дніровського району м.Києва.

 
24 березня відбувся круглий стіл за результатами впровадження системи паліативної допомоги людям, що живуть з ВІЛ
Середа, 24 березня 2010, 14:08

24 березня 2010 року відбувся круглий стіл за результатами проведеного дослідження щодо впровадження системи паліативної допомоги людям, що живуть з ВІЛ в рамках проекту «Підтримка профілактики ВІЛ/СНІДу, лікування та догляду для найвразливіших груп населення України» 2007- 2011 рр. за підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією. В роботі круглого столу взяв участь Голова Синодального відділу УПЦ Місія “Церква та медицина” протоієрей Геннадій Батенко.

 
Пройшло засідання Громадської ради з питань співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій
Вівторок, 23 березня 2010, 22:14

23 березня у Міністерстві охорони здоров'я України відбулося засідання Громадської ради з питань співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій. У засіданні взяли участь міністр охорони здоров'я України Зіновій Митник, голова Громадської ради при МОЗ України з питань співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій Юрій Кундієв та інші. Представником УПЦ у Громадській раді при МОЗ України являється протоієрей Владислав Софійчук.

 
Відбувся семінар "Збереження здоров'я дітей України: роль сучасної школи та відповідальність суспільства".
Середа, 17 березня 2010, 14:00

17 березня 2010 року міжнародна виставка МОН, АПН та "Виставкового Світу" "Сучасна освіта в Україні -2010", Всеукраїнський науково-практичний журнал Директор школи, ліцею, гімназії в рамках всеукраїнської конференції "Всеукраїнські ЗМІ: газета "Освіта" та журнал „Директор школи, ліцею, гімназії", їх роль як організаторів інформаційно-освітянського простору України" провели семінар "Збереження здоров'я дітей України: роль сучасної школи та відповідальність суспільства".

 
Прошел обучающий семинар для социальных педагогов и школьных психологов школ
Неділя, 14 березня 2010, 18:50

В рамках обучающего семинара для социальных педагогов и школьных психологов школ  Днепровского района г. Киева председателем Синодального Отдела УПЦ «Миссия Церковь и медицина» протоиереем Геннадием Батенко была проведена лекция на тему «Духовная опасность деструктивных сект».

 
Состоялась рабочая встреча руководителей Синодальных отделов УПЦ архимандрита Филарета и протоиерея Геннадия Батенко с директором Центра доктором медицинских наук Емцем Ильей Николаевичем.
Субота, 13 березня 2010, 15:13

13 марта 2010 г. в Центре детской кардиологии и кардиохирургии прошла рабочая встреча руководителей Синодальных отделов Украинской Православной Церкви архимандрита Филарета (Кучерова) - по вопросам социальной помощи детям и протоиерей Геннадия Батенко - по  вопросам сотрудничества Церкви и медицины с директором Центра доктором медицинских наук Емцем Ильей Николаевичем.

 
ПочатокПопередня5152535455565758НаступнаКінець

Сторінка 53 з 58