top
 
 
 

Соціальні мережі


Календар новин

< травня 2021 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер

Лічильники

Представники єпархій УПЦ взяли участь у зустрічі асоціації медичних капеланів Західного Регіону
Середа, 19 травня 2021, 13:10

2021 05 19 Kapelani Zahidnogo Regionu 1

19 травня 2021 року відбулась зустріч відокремленого підрозділу асоціації медичних капеланів Західного Регіону. Метою асоціації є напрацювання спільних поглядів та проектів у сфері душпастирства охорони здоров’я в Україні. У засіданні взяли участь представники УПЦ, УГКЦ, ПЦУ, та АСД.

Високопреосвященніший Філарет, Митрополит Львівський і Галицький, голова Синодального відділу УПЦ з питань охорони здоров'я та пастирської опіки, звернувся до зібрання з промовою, в якій привітав всіх учасників та розповів про напрямок діяльності асоціації медичних капеланів. Після промови учасники зборів, особисто присутні а також ті, які брали участь в нараді через платформу Zооm, мали можливість представитись.

Від Української Православної Церкви в цій нараді взяли участь:
від Львівської єпархії – протоієрей Олександр Іванченко, секретар єпархіального управління, протоієрей Михаїл Миньо;
від Волинської єпархії – протоієрей Ігор Савієвський, протоієрей Віктор Панасюк;
від Рівненської єпархії – протоієрей Олег Кочубей;
від Івано-Франківської – ієродиякон Олексій (Мухаметдінов).

На зустрічі капелани ділились думками, щодо діяльності Західного Підрозділу асоціації. Одним з головних завдань організації є напрацювання спільної етично-моральної позиції у сфері трансплантології. Сьогодні цей напрям медицини активно розвивається в Україні. Зокрема, у жовтні цього року заплановано провести міжконфесійну конференцію на тему морально-етичних сторін трансплантації.

Також вирішено, що представники асоціації зустрічатимуться кожного місяця у форматі Zoom, щоб обговорювати актуальні питання з галузі медичного капеланства та ділитися особистим досвідом.

Митрополит Філарет наголосив, що в роботі асоціації необхідно приділяти особливу увагу питанню можливості перебування священнослужителів всіх конфесій у всіх медичних закладах на рівних умовах.

2021 05 19 Kapelani Zahidnogo Regionu 2