top
 
 
 

Соціальні мережі


Календар новин

< жовтня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер

Лічильники


bigmir)net TOP 100
Коментар митрополита Філарета, щодо можливості легалізації в Україні марихуани в медичних цілях
Четвер, 10 жовтня 2019, 17:05

mitr FilaretРозглядаючи питання легалізації марихуани в медичних цілях треба розглядати з різних точок зору, комплексно, в тому числі, а може в першу чергу з моральної точки зору.

Ми всі знаємо що таке біль, є біль яка є нестерпна і яку не можливо купирувати будь якими препаратами. Рішення цього питання на державному рівні підтримають в першу чергу онкохворих людей.

Виникає друге питання, це буде легалізація використання препарату, чи також вирощування в Україні, чи це буде закупівля дорогих препаратів закордоном.

Закупівля потягне за собою виділення колосальних грошей з бюджету, ми знаємо що на сьогодні держава не фінансує бюджетні програми пов’язані з лікуванням онкології та інших хвороб. Питання де взяти кошти на обезболюючі препарати які потребують онкохворі?

Питання вирощування потягне за собою багато питань, перш за все має бути гарантія, що цей напрямок не буде бізнесом в руках приватних фармацевтичних компаній, а всеж таки держава буде мати монополію і регулювати виробництво і використання сировини.  По друге марихуана повинна лігалізуватися і використовуватися виключно для хворих людей, а не для пересічних українців.

Тобто мають бути розставлені акценти, прийняті нормативні документи де має бути чітко прописані всі вимоги з важливих етапів і технологічних процесів вирощування, в перш за все регулювання контролю, якості обліку і використання медичних препаратів марихуани.