top
 
 
 

Соціальні мережі


Календар новин

< вересня 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Лічильники

Новини


За допомогою до преподобних Печерських приїхали пацієнти Інституту раку

2016 03 11 poezdka v Lavru smЗ благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, під керівництвом єпископа Філарета Львівського та Галицького, голови Синодального відділу з питань охорони здоров'я та пастирської опіки медичних закладів, у п’ятницю, 11 березня відбулася поїздка дорослих та маленьких пацієнтів Інституту раку до Києво-Печерської Лаври.

 
У місті Києві благочинний Солом'янського району відвідав відділення онкогематології НДСЛ «ОХМАТДИТ»

2016 03 10 ohmatdet sm10 березня 2016 року, благочинний Солом'янського району, заступник Голови Місії УПЦ соціальної допомоги дітям протоієрей Ярослав Шовкеник спільно з керівником Операційного центру Берлін-Веддинг др.мед.Фіалковским А.М. і Анрі Шеїн фірмою Medical GmbH передали відділенню онкогематології НДСЛ «ОХМАТДИТ» гуманітарну допомогу у вигляді необхідного медичного обладнання, медпрепаратів та господарських побутових предметів, необхідних для установи.

 
Протоієрей Віталій Данилюк перейняв новий досвід роботи у сфері соціальної опіки та пастирського служіння в медичних закладах

2016 03 04 Moskva smЗ 29 лютого по 3 березня 2016 року за благословенням Блаженнішого Онуфрія митрополита Київського і всієї України та за сприяння преосвященнійшого Філарета єпископа Львівського і Галицького, керівника Синодального відділу з питань охорони здоров’я та пастирської опіки медичних закладів відбулася робоча поїздка протоієрея Віталія Данилюка керівника відділу з питань охорони здоров’я та пастирської опіки медичних закладів Київської єпархії в Москву на запрошення преосвященнійшого Пантелеімона єпископа Орєхово-Зуєвського, голови Синодального відділу з церковної благодійності та соціального служіння.

 
Допоки українці будуть закривати очі на проблеми алкоголізму та наркоманії – доти наш народ буде нищити себе зсередини – єпископ Філарет

00-filaret kucherov 2Коментар єпископа Львівського і Галицького Філарета з нагоди Міжнародного дня боротьби з наркоманією та наркобізнесом

За найскромнішими оцінками, щороку в нашій державі від наркотиків помирає 10-12 тис. чоловік. Таке стрімке зростання кількості наркозалежних громадян зробив Україну одним із лідерів за темпами поширення наркоманії серед населення в Європі. Споглядаючи на ці сумні цифри, Церква вбачає невідкладною роботу по протидії такій загрозі.

 
Дитячий центр передав витратні матеріали для маленьких пацієнтів «Охматдиту»

2016 02 29 Ohmatdet smЗ благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, під керівництвом єпископа Філарета Львівського та Галицького, голови Синодального відділу з питань охорони здоров'я та пастирської опіки медичних закладів, Дитячий центр, створений для тяжкохворих та невиліковно хворих  дітей при Паломницькій  службі "Святині Православ’я"  храма свв. Косми і Даміана Римських за фінансової підтримки співробітників офісів туристичної компанії «Поїхали з нами» в черговий раз передали Українському дитячому центру клінічної токсикології, інтенсивної та еферентної терапії катетери Argyle для перитонеального діалізу.

 
ПочатокПопередня21222324252627282930НаступнаКінець

Сторінка 22 з 87